Máj 17, 2010 | In: Facebook

Ako si pridať anketu na stránku na Facebook-u

Ak si chcete pridať na svoju stránku na Facebook-u anketu tak Vám možno pomôže môj návod ako na to. V prvom rade prejdite na aplikáciu Poll. Zvolte pridať na stránku a vyberte na ktorú stránku chcete pridať túto aplikáciu.

Po pridaní ankety prejdite na svoju stránku a nájdite si v hornom menu záložku Poll. Otvorte si ju a kliknite na vytvoriť
anketu.


Následne budete presmerovaný do aplikácie, kde si môžete vytvoriť spomínanú anketu. V prípade, že máte aplikáciu pridanú na ciac stránok, zvolte si požadovanú stránku, kde chcete pridať anketu. Následne si zvolte otázku a odpovede. Odpovede zadávajte na nový riadok.
A kliknite na odoslať. Následne sa Vám aplikácia ponúkne zverejnenie na nástenke, odporučenie priateľom alebo odporučenie priateľom cez email. Tieto kroky môžete preskočiť. Ankete je vytvorená a je pridaná na stránke.

Niektorí však chcú mať anketu v ľavom bočnom panely na stránke. Na presunutie do tohto panelu stačí keď na Vašej stránke kliknite na priečinky. Tam by ste mali vidieť svoju vytvorenú anketu. Zbadáte tam ceruzku, tak kliknite na ňu a následne na “presunúť na kartu nástenka”.
Anketa bude automaticky presunutá do ľavého bočného panela na Vašej stránke. A takto to vyzerá ak ste všetko spravili dobre.

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

7 Responses to Ako si pridať anketu na stránku na Facebook-u

Avatar

Midraholding

Máj 17th, 2010 at 17:40

Ako si pridať anketu na stránku na Facebook-u? http://tinyurl.com/35uyyam

Avatar

Tweets that mention Ako si pridať anketu na stránku na Facebook-u « Midra blog -- Topsy.com

Máj 19th, 2010 at 2:53

[...] This post was mentioned on Twitter by Michal Dragan. Michal Dragan said: Ako si pridať anketu na stránku na Facebook-u? http://tinyurl.com/35uyyam [...]

Avatar

Michaela

Február 8th, 2011 at 21:29

Ahoj, skúsila som to spraviť podľa tvojho krásneho vysvetlenia, ale keď som ju chcela presunúť do ľava, ceruzka mi takú možnosť nedala, ceruzka pri tlačútku poll mi navrhuje len vymazať anketu, ale možnosť presunutia tam nie je, nehovorím, že chyba nie je vo mne, ale ak vieš náhodou poradiť budem vďačná ;).

Avatar

Smith

Február 8th, 2011 at 21:55

To bude tým, že FB už od vtedy ako som publikoval článok zmenil nastavenia a už nie je možné do ľavého panelu nič pridať.

Avatar

Michaela

Február 8th, 2011 at 22:09

Ďakujem za promptnú odpoveď :). Aj som si myslela, ale kto sa pýta veľa vie..ešte raz dík..

Avatar

saska

Marec 1st, 2011 at 17:12

ahoj rada by som sa opytala ako mam spravit otazok viac nie len jednu. dakujem sasa

Avatar

Smith

Marec 1st, 2011 at 18:03

viac otázok naraz nejde

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska