November 3, 2011 | In: Facebook

Facebook Messenger

Facebook už v auguste vypustil do sveta aplikáciu Facebook Messenger. Slúži hlavne k prijímaniu a odosielaniu správ svojim priateľom alebo hocikomu zo svojich mobilných kontaktov.

Teoreticky by sa dalo povedať, že ide o aplikáciu na štýl sms správ, akurát nemusíte platiť za každú odoslanú správu. Platíte akurát za dátový prenos. Ak máte pripojenie WiFi tak ich posielate vlastne zadarmo ;)  Pracuje sa s ňou lepšie, ako s klasickou Facebook aplikáciou, hlavne preto, že je zameraný hlavne na správy.

Aplikácia samozrejme podporuje skupinový chat, možnosť pridávať fotky a taktiež aj svoju lokalizáciu. Priatelia s ktorými si píšete teda môžu vidieť vašu polohu – teda ak ste si nevypli túto možnosť. Platí to aj opačne, vy môžete vidieť polohu priateľov.

V aplikácii si môžete tiež nastaviť ako často sa vám budú zobrazovať notifikácie o novej správe. Výhodou je tiež, že si môžete následne pre každú konverzáciu nastaviť osobitné nastavenia notifikácií. Pri “VIP” priateľoch si môžete nastaviť, aby sa vám notifikácie zobrazili ihneď, a pri ostatných napríklad vypnúť.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aplikácia sa samozrejme synchronizuje so správami na Facebook-u. Takže neprídete o svoje diskusie. To čo napíšete cez Messenger vidíte následne aj na Facebooku a opačne.

Aplikácia je zadarmo na stiahnutie tu:
Navštívte fb.me/msgr na svojom zariadení Android, BlackBerry alebo iOS
Prejdite na App Store alebo Android Market

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska