Júl 6, 2011 | In: Facebook

Facebook spustil Video chat v spolupráci so Skype

Facebook dnes oznámil spustenie “video chatu”. Službu je potrebné si nateraz aktivovať. Teraz vám pravdepodobne video hovory nepôjdu, respektíve ak pôjdu tak len veľmi pomaly a budú sekať. Nie je sa čomu čudovať, veď to pravdepodobne skúša asi polka FB užívateľov.

Súbor na stiahnutie a ďalšie informácie nájdete na Facebook-u.  Na to, aby ste mohli priateľom volať je potrebné, aby boli online. V opačnom prípade vám to nedovolí ani volať. Ak je priateľ online, ale nezdvíha alebo vás zruší tak môžete poslať odkaz – ako inak, vo forme videa :)

Video spustíte 2 možnosťami. Buď si otvoríte Facebook chat s priateľom a v hornej lište kliknete na obrázok kamery, alebo prejdete na profil svojho priateľa a tam kliknete následne na “zavolať”.

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

2 Responses to Facebook spustil Video chat v spolupráci so Skype

Avatar

Anonym

Júl 8th, 2011 at 8:53

Podla mňa to nebude dobré lebo to bude sekať..na Facebooku je strašne vela užívatelov a každý keď začne s niekým volať no nevjem…viacerý sa sťažujú na chat..v chate sa miešajú ludia ktorý sú offline a ludia ktorý sú online..šak na volanie je predsa skype..síce by to bolo super kebyže si nemusím otvárať skype a hneď na facebooku zavolám luďom ktorým potrebujem keď sú online ale aj tak si myslím že to nepôjde..

Avatar

Facebook opäť upravil svoj chat | Midra blog

August 15th, 2011 at 14:15

[...] upravil svoj chat. Predchádzajúca zmena prebehla 6.júla kedy Facebook zároveň spustil aj video chat v spolupráci so Skype, no nastalo pár problémov. Medzi online priateľmi sa vám nezobrazovali všetci, ale len tí, s [...]

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska