Jún 16, 2010 | In: Facebook

Like už aj pri komentároch

No a dočkali sme sa ďalšej novinky od Facebook-u. Odnes je možné likovať nie len statusy a príspevky, ale aj najnovšie aj jednotlivé komentáre.

V praxi to vyzerá asi tak, že doteraz ste mohli príspevok okomentovať alebo kliknúť na páči sa mi. teraz však už môžete označiť aj jednotlivé komentáre pod príspevkom, že sa Vám páčia. Každopádne už teraz sa názory na tento krok rozchádzajú.

Moje osobné 2 pohľady na vec:
1. názor bežného užívateľa Facebook-u
Ako užívateľovi sa mi toto moc nepáči. Prečo? Už teraz niekedy strácam v upozorneniach prehľad a keď si predstavím, že teraz niektorí budú likovať aj jednotlivé komentáre tak z toho už bude komplet chaos. Hlavne pri tých zábavnejších statusoch a príspevkoch kde sa debat niekedy vyvinie do zaujímavých rozmerov.

2. názor správcu stránok
Tu už je to celkom zaujímavé. V prípade, že pridám na stránku status alebo príspevok, s ktorým sa všetci nestotožnia tak predpokladám, že jednotlivec pridá svoj názor a ostatní budú lajkovať jeho komentár. Zaujímalo by ma však, či sa tieto “like” budú započítava do hodnotenie príspevkov, alebo nie.
Viem si živo predstaviť situáciu keď pridám na stránku kontroverzný obsah. Tým čo sa budú páčiť kliknú na páči sa mi, potom príde niekto komu sa páačiť nebude, tak pridá komentár a ostatné olajkujú jeho komentár. Uvidíme, ako to nakoniec dopadne.

V každom prípade mám skôr pocit, že sa Facebook zameriava na nepodstatné veci a oveľa dôležitejšie veci necháva na neurčito.

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

2 Responses to Like už aj pri komentároch

Avatar

Michal Dragan

Jún 16th, 2010 at 20:11

Už môžeme likovať aj jednotlivé komentáre http://tinyurl.com/2ww3b6u

Avatar

Michal Dragan

Jún 17th, 2010 at 6:23

Blog: Už môžeme likovať aj jednotlivé komentáre http://tinyurl.com/2ww3b6u

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska