December 5, 2010 | In: Facebook

Nové profily na Facebook-u

Ak ste si už vraveli, že na Facebook-u dlho nebola žiadna zmena, tak sa určite potešíte :) Facebook uvádza nové profily :) A aké zmeny pre nás pripravil? Takže najprv zmena na Vašom profile. Teraz sa tam zobrazujú najdôležitejšie informácie o Vás, ako pracovisko, škola, dátum narodenia, súčastné mesto a posledné fotografie. Je to preto, aby užívatelia hneď získali o Vás čo najviac informácií.

V záložke info v sekciách  záujmy, aktivity a hudba sa zmenili obrázky. Tie najobľúbenejšie teraz dostali obrázky a zobrazujú sa v rade vedľa seba. V prípade, že chcete niektoré dať na prvé miesto, tak ich môžete presúvať pomocou drag and drop.

Zobrazenie profili Vašich priateľov tiež dostalo novú ošatenie. Tlačidlá umožňujúce vytvoriť správu alebo šťuchnúť užívateľa sa už nenachádzajú pod profilovým obrázkom ale napravo hore. Tam sa nachádza aj sekcia spoločných vecí. Po kliknutí uvidíte spoločných priateľov, nástenku ale aj záujmy a stránky.

Ďalšie novinky a zároveň aj aktiváciu nového profilu nájdete na tejto adrese

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

1 Response to Nové profily na Facebook-u

Avatar

Máte nový profil na Facebooku? Tak si ho kreatívne upravte! | Jeryho cancák

December 8th, 2010 at 10:01

[...] pár dní je tu veľké haló okolo nových profilov na Facebooku. Ak ho ešte nemáte aktivujte si ho na http://www.facebook.com/about/profile/. Samozrejme objavili [...]

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska