Júl 7, 2011 | In: Facebook

Upracte si v novinkách na Facebook-u

Ako si upratať svoj news feed na Facebooku? Ako to, že niektorí ľudia sa mi tam zobrazujú a niektorí nie? Ako si nastaviť, aby som videl len príspevky od jedného zoznamu? Alebo ako si pozriem len odkazy, fotky alebo niečo iné?

Už včera som písal, že základom je vytvoriť si zoznamy priateľov. Taktiež som podotkol, že keď si vytvárate zoznam tak do zoznamu si môžete priradiť aj stránky. Takže v zozname nemáte len “reálnych” priateľov, ale aj stránky, ktoré sa Vám páčia.

Zvyčajne news feed vyzerá ako v obrázku nižšie. Stačí keď kliknete na najnovšie kde sa vám následne otvorí vysúvacie menu a z neho vyberiete požadovaný zoznam. V prípade, že máte zoznamov viac tak kliknite na “vybrať ďalších….”. Následne si už len vyberte požadovaný zoznam a vidíte všetko len z daného zoznamu.


Keď kliknete na “upraviť nastavenia” dostanete sa do nastavenia noviniek. Kde si môžete zvoliť čo všetko chcete vidieť. Chcete vidieť len ľudí s ktorými často komunikujete alebo chcete vidieť všetko? Taktiež vidíte, koho ste si dali z nástenky skryť.

Ak vás niekto v novinkách “otravuje” a chcete schovať jeho príspevky tak stačí tak keď vedľa jeho príspevku na pravej strane kliknite na “x”.

Následne máte možnosť :

- skryť tento príspevok
- skryť všetko od danej osoby
- skryť všetko od danej aplikácie (napríklad ak je príspevok pridaný cez aplikáciu, napríklad Quizazz alebo Twitter, tak môžete schovať všetky príspevky z danej aplikácie. To platí pre všetkých priateľov, následne teda neuvidíte žiadny príspevok, ktorý bol pridaný od ktoréhokoľvek priateľa)
- nahlásiť ako spam

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska