December 4, 2010 | In: Facebook, Marketing

Adoptuj si dieťa cez Facebook a pomôž mu

Článok o tejto zaujímavej aplikácii som už chcel napísať skôr, ale keď som zbadal, že čoskoro budem mať 100 publikovaných článkov, tak som sa rozhodol počkať a venovať jej môj stý článok :) Slovenský výbor pre UNICEF a kreatívec Radovan Grežo spustili aplikáciu Help a Child with UNICEF. Zmyslom aplikácie je pomôcť  vyzbierať peniaze na financovanie projektov UNICEF, ktoré dávajú deťom z rozvojových krajín jedlo, príbytok, bezpečie, vzdelanie a lásku.

Aplikáciu môžete využiť zadarmo, alebo môžete použiť PayPal alebo kreditnú kartu. Vďaka Vašim príspevkom nepodporujete len svoje virtuálne dieťa, ale pomáhate aj UNICEF. Pričom UNICEF si z Vašej sumy nechá menej ako 5%. Týchto 5% je určených na financovanie samotného UNICEFU a aplikácie.

Help a Child with UNICEF je naozaj revolučná aplikácia určená pre všetkých užívateľov Facebook-u. A čím viac používateľov si nájde tým lepšie sa budú mať deti. Takže ak ste doteraz nemali ako využiť svoj PayPal účet určite sa zapojte do aplikácie a starajte sa o svoje virtuálne dieťa.

V prípade, že chcete mať novinky z UNICEF-u staňte sa ich fanúšikmi na Facebook-u, kde si v záložke Eshop môžete vybrať aj nejaký zaujímavý darček.

P.S. Dedé sa v aplikácii nenachádza a tak sa nedá ani adoptovať :)

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

1 Response to Adoptuj si dieťa cez Facebook a pomôž mu

Avatar

Michal Dragan

December 4th, 2010 at 16:01

Dnes konečne stý článok na blogu :) Venovaný najzaujímavejšej aplikácii tohto roka @HelpChildUNICEF http://tinyurl.com/withachild

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska