Marec 30, 2011 | In: Marketing, Tlačové správy

Kvalitná doména – aká to je?

PR správa

Máte svoj vlastný web ale potrebujete sa zviditeľniť alebo sa stať oficiálnou stránkou a už vám nestačí len obyčajná reklama? Potrebujete alebo chcete mať za stránkou .eu alebo .sk alebo iné namiesto starej a zdĺhavej koncovky? Práve tieto koncovky sú doménou, ktorú si môžete objednať na internetových portáloch alebo weboch za peniaze. 

Najlacnejšie domény však nemusia byť tie najlepšie alebo najvýhodnejšie. Najlepšie je objednať si kvalitnú firmu, ktorá poskytuje domény na váš portál alebo stránku, má jasne stanovené čo môže a čo nie, aký to bude mať na Vašu objednávku vplyv, a aj keď vás to síce bude stáť viac peňazí, tak je hlavné že máte množstvo služieb a podpôr ktoré vám tým tej spoločnosti ponúkne. To sa oplatí hlavne ak máte server housing namiesto virtuálneho serveru.

Neviete čo znamená server housing? Server housing býva väčšinou určeným klientom, ktorí potrebujú umiestniť vlastné zariadenie v dátovom centre a pripojiť ho k internetu. Na rozdiel od virtuálneho serveru ktorý je určený pre klientov, ktorým bežný webhosting nepostačuje alebo potrebujú individuálnu konfiguráciu je doména určite drahšia a namáhavejšia pre server. Ale na cene nezáleží ak máte vysoké príjmy a stíhate platiť bez problémov doménu, možno tak na začiatku vyskúšať testovaciu verziu a ak sa osvedčí prejsť na lepšie a výhodnejšie ktoré vám garantujú istú návštevnosť a podmienky ktoré musia dodržať oni ako vlastníci, a aj vy ako zákazník. Osobne by som si doménu objednal keby som mohol ale určite by som sa najskôr popýtal na fórach, stránkach alebo známych či nepoznajú alebo nevedia o nejakej naozaj kvalitnej spoločnosti ktorá domény ponúka.

Prajeme Vám veľa šťastia pri registrácií vlastnej, kvalitnej domény, pretože voľných kvalitných domén ich je skutočne málo a treba hľadať len a len to najlepšie.

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

Comments are closed.

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska