November 14, 2010 | In: Marketing

Testujte mYx na 2 týždne zadarmo

Využívate na svojej web stránke Google Analytics? Ak áno, tak určite je Vašim cieľom analyzovať ako sa správajú návštevníci na web stránke a upravovať svoju web stránku tak, aby ste dosiahli svoje predstavy.  Či už v počte navštívených stránok pri jednej návšteve, alebo v dĺžke času stráveného na web stránke, alebo konverzie.

Google Analytics Vám ale neukáže kde klikajú návštevníci vašich web stránok. Ak chcete vedieť aj tento údaj, sú pre Vás vhodné mYx heatmapy. Tento nástroj vyvinula a prevádzkuje spoločnosť SiteOne. Sme radi, že práve my v Chilli Business Solutions sme sa dohodli so spoločnosťou SiteOne a na Slovensku môžeme zastrešovať aktivity mYx heatmáp.

mYx heatmapy Vám umožňujú sledovať kde Vaši návštevníci klikajú a tak môžete optimalizovať tak, aby ľudia klikali tam kde chcete.  Zistite čo Vašich návštevníkov zaujíma a čo naopak ignorujú. Vďaka mYx sa dozviete efektivitu jednotlivých elementov ako sú obrázky, bannery, tlačidlá alebo odkazy.

mYx je určený naozaj každému. Cenová politika bola nastavená tak, aby si ju mohol dovoliť naozaj každá firma, ktorá podnikanie na internete berie vážne.  Už od 11 eur na mesiac môžete používať mYx na Vašich web stránkach.  Po nainštalovaný mYx na Váš web môžete analyzovať a upravovať svoju web stránku alebo eshop tak, aby ste dosiahli vytúžený cieľ – získať zákazníka.

Ak si chcete overiť ako funguje mYx môžete využiť ponuku na testovanie počas 2 týždňov zadarmo. Testovacia verzia je obmedzená na 30.000 klikov. Ak ich dosiahnete skôr ako 2 týždne, bude Vám testovacia verzia ukončená skôr.

Ešte stále nie ste rozhodnutý? Navštívte potom na webe sekciu „prečo mYx“ a prezrite si prípadové štúdie a porovnanie mYx-u s podobnými produktmi. Môžete si tak jednoducho porovnať či sa Vám mYx naozaj oplatí.

mYx nájdete aj na Facebook-u alebo Twitteri

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

4 Responses to Testujte mYx na 2 týždne zadarmo

Avatar

Michal Dragan

November 14th, 2010 at 13:25

Testujte mYx heatmapy na dva týždne zadarmo. A čo sú to vlastne mYx heatmapy? http://tinyurl.com/myxheatmpay

Avatar

Timotej Kelecsenyi

November 14th, 2010 at 13:53

RT @michaldragan: Testujte mYx heatmapy na dva týždne zadarmo. A čo sú to vlastne mYx heatmapy? http://tinyurl.com/myxheatmpay

Avatar

Andrej Mikula

November 15th, 2010 at 17:15

Má tento systém zmysel nasadiť pre blog? Na stránke sa píše, že obsah by sa moc často nemal meniť. Nerozumiem ale prečo… Čo vlastne systém trackuje? Kliky na články (url) alebo kliky na absolútne miesto (x a y v pixeloch)?

Avatar

Mikulas Florek

November 25th, 2010 at 13:00

Ake su vyhody oproti beznym free heatmapam, ked uz za to mam platit?

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska