Október 27, 2011 | In: Marketing

Zapojte sa do EmailAcademy.cz a vyhrajte

Dávid Kirš zo SmartEmailing.cz pred niekoľkými dňami spustil email akadémiu. Vďaka EmailAcademy.cz sa môžete naučiť ako realizovať email marketing tak, aby ste boli efektívny a predávali viac. Autorom akadémie je Dávid, ktorý má za sebou 7 rokov podnikania počas ktorých sa učil ako využiť email marketing. 

Okrem iného je aj spoluautorom knihy “Email marketing – ako sa starať o klientov a predávať emailov“, ktorú odporúčam prečítať a hlavne informácie, ktoré sa dozviete aj využívať. Teraz sa rozhodol spustiť zadarmo EmailAcademy.cz na ktorej sa dozviete to, čo by ste sa inak dozvedeli na jeho platených školeniach.

Na Slovensku veľké množstvo firiem nevie robiť email marketing. Ako príklad si môžete pozrieť obrázok nižšie, ktorý mi prišiel v emaily. Na základe takého emailu si predsa nemôže nikto nakúpiť :( A to je len jedna z mnohých chýb, ktorých sa slovenské firmy dopúšťajú. Mnohokrát posielajú emaily, ktoré nie sú ani trošku cielené a nie je neobvyklé keď pošlú spam.

V prípade, že chcete patriť do druhej skupiny firiem, ktorá vie používať email marketing efektívne tak by ste určite mali absolvovať zadarmo EmailAcademy.cz a nevynechať ani ebook, ktorý si pre vás pripravili. A aby ste mali kde využiť získané poznatky mám tu pre vás aj súťaž.

Postup je veľmi jednoduchý ;)

1. Zaregistrujte sa zadarmo na EmailAcademy.cz

2. Napíšte mi na hello@chbs.sk , že ste sa zaregistrovali

3. Pozrite si videá a naučte sa ako na skvelý email marketing

To je všetko ;) Súťaž som predĺžil do piatku  11.11. 2011 do 21:00 kedy vyžrebujem zo všetkých zúčastnených, ktorí pošlú email dvoch výhercov, ktorí získajú kreditný účet na SmartEmailing.cz, ktorý obsahuje 10 000 kreditov. Väčšina firiem má databázu o veľkosti do 2000 emailov, to znamená, že budete mať zabezpečený nástroj na email marketing po dobu 5 mesiacov zadarmo ;)

Takže si to zhrnieme :) Okrem získaných poznatkov zadarmo môžete ešte získať zadarmo aj kreditný účet. A to sa už oplatí, že

Dávid navyše pre všetkých záujemcov pripravil možnosť absolvovať EmailAcademy aj na splátky. Kliknite na link a môžete sa zapojiť.

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska