December 16, 2010 | In: Nezaradené

A je po najneformálnejšom stretnutí

Včera sa v Žiline uskotočnilo prvé najneformálnejšie stretnutie pre všetkých, ktorí majú čo to dočinenia s programovaním, rôznymi projektami, grafikou, marketingom a podobnými vecičkami. Pôvodne som očakával účasť cca 5 ľudí, ale nakoniec sme boli asi všetci prekvapený, keď nás tam bolo dokopy 12-15 a niektorí sa nezmestili ku stolu a museli sedieť pri inom. Priznávam, bol to menší fail, ale kto mal vedieť, že nás bude toľko :)

V každom prípade myslím, že ako začiatok to nebolo zlé a už sa teším na januárové stretnutie, ktoré bude . . . ešte neviem kedy. Ale určite bude :)

Aj napriek v celku malému počtu si myslím, že to malo niečo do seba a z najneformálnejšieho stretnutia sa stane pravidelná záležitosť, kde sa zakaždým objavia nové osoby a počet zúčastnených sa bude stále zväčšovať.

Už teraz mám prichystané nové vychytávky, ako dotiahnúť čo najviac ľudí, tak dúfam, že sa podaria a v januári nás tam bude mrte veľa.

Na historicky prvom sa zúčastnili:

Martin Adamek, Martin Valášek, Stanislav Gašpierik, Michal Poppe, Vlko, Janka Rusinková, Martin Hrkút, Juraj Sottnik, Daniel Harcek a moja maličkosť :) A ešte pár ďalších, ale tí nemajú Twitter a tak nie sú uvedený.

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

2 Responses to A je po najneformálnejšom stretnutí

Avatar

Zuzana Urbanova

December 16th, 2010 at 16:25

RT @michaldragan: Včera bolo 1. najneformálnejšie stretnutie v Žiline. V celku úspešná a podarená to akcia. http://tinyurl.com/zilinanaj

Avatar

Michal Dragan

December 16th, 2010 at 17:22

Včera bolo prvé najneformálnejšie stretnutie v Žiline. V celku úspešná a podarená to akcia. http://tinyurl.com/zilinanaj #zilina #stretko

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska