Január 25, 2010 | In: Nezaradené

Čo ma čaká a neminie

Tento týždeň bude v celku náročný. Treba spustiť veľa projektov a nie nájsť si na ne čas. Asi by bolo na čase si zaplatiť sekretárku, čo by riešila aspoň e-maily a telefonáty. To by som asi nedokázal, mám rád veci pod kontrolou. Uvidíme ako sa vyvinie situácia a možno nejaká sekretárka príde :D

No ale k veci. Konečne som dnes dokončil web zameraný na reklamu na Facebook v novom designe. A ani nie po pol hodine ako som nasadil novy design na web a spustil znovu AdWords hneď prvé objednávky. Takže som aj rád, že konečne web funguje tak ako má a čo je hlavné, prináša zisk.

Ďalej tento týžden spustíme aj minisites venovanú direct email marketingu. Len treba ešte upraviť trošku texty a PR článok a web môže ísť do sveta. Dúfam, že pôjde len v tom dobrom.  ” e- mail marketing je najvhodnejším spôsobom ako optimalizovať výdavky na reklamu a marketing. Zároveň firmám  umožní efektívnejšiu komunikáciu so zákazníkmi. Práve teraz je najvhodnejšia doba na účinné reklamné spôsobyô.  To je moto direct marketingu v našom podaní.

Nakoľko v poslednej dobe sa špecializujem hlavne na sociálne siete, pripravujem špeciálne balíčky pre firmy. Budú obsahovať facebook, twitter, linkedin, squidoo, slideshare, youtube, a množstvo iných pomocných webov, ktoré pomôžu budovať firmám povedomie o ich firme, značke, produktoch alebo službách na sociálnych sieťach.

Dnes som si dal aj predsavzatie, že každý deň sa budem snažiť napísať článok na blog. Uvidíme, či sa moje predsavzatie podarí alebo nie.

Chcel som napísať dlhší článok, nakoľko tento týždeň to vyzerá zaujímavo, ale bliká ICQ a treba ísť pracovať.

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

2 Responses to Čo ma čaká a neminie

Avatar

Pedro

Január 26th, 2010 at 0:11

som rád, že sa ti darí :)

Avatar

Smith

Január 26th, 2010 at 0:30

dikes..Zajtra bude pokračovanie, lebo mi prišla surna objednavka na par fun pages na FB tak som nejak nestihol dopisat cely clanok.

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska