Jún 21, 2011 | In: Nezaradené

Hľadá sa domov pre Labradora

V noci z nedele na pondelok sa našla v Modre sučka Labradora. V pondelok absolvovala kompletnú veterinárnu prehliadku, odčervenie a kontrolu na očkovania. Teraz pre ňu Tomáš hľadá miesto, kde by mohla byť ako doma.
Práve jej končí šteňací vek, teda má 18-24 mesiacov, je vycvičená a poslúcha na prvé, no väčšinou na druhé slovo. Pozná povely ako „sadni“, „fuj to“, „zostaň“, „k nohe“ a ďalšie. Zatiaľ sme nezistili jej meno, no učíme ju na „nelka“, alebo „nely“. Je učesaná a umytá, naozaj krásavica. Na Labradora je pomerne malá, má 29kg, zvyčajná váha je 35kg.
Je veľmi pokojná a pravdepodobne pred tým bývala v byte. Rada si ľahne na gauč, no nemá problém zliezť z neho, keď majiteľ povie. Má veľmi priateľskú povahu, rozumie si s deťmi a inými psami, dokonca aj mačkami. Na venčenie ani stravu vzhľadom na svoje plemeno nie je náročná.
Je zvyknutá chodiť na krátkom vodítku. Neokusuje nábytok, ani neničí žiadne veci, najskôr si ale všetko musí očuchať.
V prípade záujmu mi napíšte na tomas.kusenda@gmail.com, alebo volajte na 0908 777 794. Spolu s ňou dostanete aj misku na vodu a škatuľu na granule, deku a vankúš, na ktorých spáva.
Fotogaléria sa nachádza TU
pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska