Október 27, 2010 | In: Nezaradené

Iveta Radičová na Twitteri

NEch to znie akokoľvek divne aj naša premiérka už má svoje konto na Twitteri. Len škoda, že pravdepodobne to nie je ona, ale nejaký jej zástupca, či už v podobe PR agentúry, asistenta alebo jednoducho robot.  Možno by to nikto ani nevedel, že je tam, ale odvčera to začalo naberať na obrátkach keď som videl ako si takmer všetci začali robiť srandičky, že ich followuje Iveta Radičová. Tipujem, že ide iba naozaj o robota, ktorý hromadne followuje zoznam slovenských twitteristov a čaká, že ju potom budú užívatelia followovať späť.

Preventívne som jej hneď napísal, že mňa ani nech neskúša, lebo ju trafí šľak keď si bude čítať čo tam píšem o tejto vláde :) A ak by náhodu k tomu došlo a začne ma followovať tak dostane block. Ako to asi spravila už väčšina. A prečo?

Jej konto je zatiaľ obsiahnuté asi 6 tweetmi ale všetko odkazuje na články na pravde alebo sme. Chýba mi tam osobná komunikácia. Ak chcela využíť Twitter len na zverejňovanie tlačových správ, RSS kanála alebo podobné záležitosti mohla si radšej prezistiť, že s takýmto postupom nebude mať veľkú časť na úspech.

Dúfam, že sa poučí a začne využívať Twitter normálne. Nikto nemá rád mŕtve účty, ak budeme chcieť RSS z jej webu pridám si ju do čítačky a nie medzi followerov.

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

4 Responses to Iveta Radičová na Twitteri

Avatar

Michal Dragan

Október 27th, 2010 at 16:53

Avatar

Michal Dragan

Október 28th, 2010 at 4:17

@LudoKanik ja Vás sledujem, nieže si to poseriete :D Lebo skončíte na blogu ako Radičová http://t.co/EWeJ48q

Avatar

Johny

Október 29th, 2010 at 17:31

Ja som ju začal followovať, chcem mať základné informácie :D Resp. som zvedavý, aký trend naberú tweety.

Chápem, že Radičová by nemala čas spravovať Twitter účet a považujem za normálne, aby na to mala človeka. Ako píšete, mohlo by to byť aj osobnejšie, o tom predsa PR je.

Otázne je, či je ten účet vôbec oficiálny. Bohvie, či sa tam po čase nebudú linkovať iné, než spravodajské články :D

Avatar

Smith

November 1st, 2010 at 11:13

Poviem to takto, keby to robila normálne a nefoolovala ľudí hromadne cez nejakého robota, tak ju buďem sledovať aj ja. Je pravda, že ona by to síce nestíhala, ale povedzme si na rovinu. Pridať raz za čas tweet až tak veľa času nenaberie, a ja nepotrebujem sledovať účet, ktorý odkazuje na články, ktoré si prečítam tak či tak.

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska