November 22, 2010 | In: Nezaradené

Na slovenskom internete najhľadanejšie rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu

PR správa

Ľudí hľadajúcich na internete možnosti ako si finančne prilepšiť zaujíma hlavne malá a rýchla pôžička. Zaujímajú ich hlavne tie, ktoré nemusia dokladovať svojim príjmom, prípadne môžu byť poskytnuté aj v prípade nezamestnanosti žiadateľa. 

Toto je ale iba trend, týkajúci sa internetu. Samozrejme, banky taktéto pôžičky neposkytujú. Bankové subjekty k žiadateľom pristupujú oveľa prísnejšie a ich nároky sú oveľa väčšie, ako pri nebankových poskytovateľoch. Tí bez problémov poskytnú (takmer) hocikomu pôžičky v rozličných hodnotách. Ako už bolo spomenuté dominujú nižšie sumy. Za všetkých môžeme spomenúť populárny Ferratum, ktorý má produkt tejto skupiny v hodnote 25-250 EUR, prípadne spoločnosť Provident, ktorá poskytuje 100-1500 EUR pomocou internetového formulára. Tieto žiadosti sa samozrejme ďalej posudzujú.

Nemenej zaujímavou skupinou žiadateľov o pôžičky sú študenti. Tí hľadajú na internete logicky študentské pôžičky a mohli by sme ich zaradiť na pomyselné tretie miesto v rebríčku hľadanosti. Študenti však môžu (okrem nebankoviek) využiť aj bankový subjekt prostredníctvom ŠPF (študentský pôžičkový fond) a teda sú ich možnosti širšie a hlavne perspektívnejšie.

Čo je teda na internete populárne a hľadané? Jednoduché formy pôžičiek dostupné pre každého, bez rozdielu či je zamestnaný, resp. či má príjem a či ho môže dokladovať, alebo či je študent. K tomu sa samozrejme adaptovala aj ponuka, ktorú a webstránkach nájdete.

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska