Marec 30, 2010 | In: Nezaradené

Podpora pre Start-upy

Spoločnosť websupport včera na svojom blogu o spustení podpory pre rôzne Start-upy.  Získať môžete  bezplatné konzultácie ohľadom podnikania a technológií,  hardwarovú podporú alebo možnosť získať pre svoj projekt investorov.

Takže ak máte zaujímavý nápad a hľadáte podporu alebo investíciu určite navštívte ich web a zažiadajte o podporu. Ako píše Websupport na svojom blogu, ”

  • nebojte sa poslať svoj projekt, nech je akýkoľvek. Nemáte čo stratiť.
  • môžete získať zdarma konzultácie, cenné rady, investície a kontakty na ďalších ľudí”

nemáte čo stratiť. Práve naopak, môžete získať zaujímavú podporu a hlavne cenné rady od ľudí, ktorí už nejaký ten rok fungujú v online biznise.

Na Slovensku fungoval naposledy Azet inkubátor, kde ste však mohli zasielať len nápady a ak sa Vám podarilo presvedčiť “porotcov” získali ste podporu. V prípade projektu spoločnosti Websupport ide z môjho pohľadu určite o niečo viac. Predpokladám, že nie každému sa podarí presvedčiť investorov, ale získate aspoň zdarma konzultácie a rady od odborníkov, ktoré Vás môžu nasmerovať správnym cieľom. A ako sa vraví: “dobré rady sú na nezaplatenie”.

Pri projekte spolupracujú aj známe osobnosti z online biznisu, ktoré zaručujú naozaj zaujímavé rady. Na blogu je zatiaľ spomenutý Tomáš Bella (šéf elektronického sme.sk), čo už svedčí o odbornosti partnerov projektu.

Takže ak máte zaujímavý nápad určite nezabudnite požiadať o podporu.

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

1 Response to Podpora pre Start-upy

Avatar

Midraholding

Marec 30th, 2010 at 11:10

Websupport podporí Start-upy http://tinyurl.com/startupy

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska