November 29, 2010 | In: Nezaradené

Pozitívne myslenia ako základ

Priznajte sa. Koľkokrát ste sa v poslednej dobe ráno zobudili a hneď z rána ste si povedali, čo to zas bude? 

O pozitívnom myslení sa už toho napísalo naozaj veľa, ale je to čo sa v nich píše aj pravda? Naozaj záleží úspech človeka aj od toho ako myslí? Skúste niekedy začať deň tým, že si poviete, že dnešný deň bude fajn a celý deň sa tým riaďte a nenechajte sa rozhodiť.

Naozaj je to tak, že v prípade, že vyžarujete pozitívnu energiu, budete pre ľudí príťažlivejší.  Každú vec, ktorú uskutočníte je potrebné najskôr tvoriť. A práve tvorenie sa koná vo Vašej hlave – práve pomocou myšlienkou. Takže naozaj, sila pozitívneho myslenia Vám môže priniesť viac, ako keď budete myslieť negatívne.

Práve pri procese tvorenia sa rozhoduje, ako to vo finále bude. Ak budete myslieť negatívne prenesiete to aj do vecí, ktoré tvoríte. A naopak, ak budete myslieť pozitívne prenesiete to do tvorivosti práve kladným spôsobom.

Všimli ste, že ľudia majú radšej ľudí, ktorí sa usmievajú? Je to prirodzené, veď každý má rád šťastné konce. Ale ak budete myslieť negatívne tak sa nebudete usmievať, a následne, to prenesiete aj na ľudí vo vašom okolí, ktorí sa tiež začnú trápiť, kvôli Vášmu trápeniu.

Takže hor sa na pozitívne myslenie. V prípade, že by ste chceli vedieť viac, vyskúšajte rôzne školenia o pozitívnom myslení. Napríklad na seminároch o pozitívnom myslení od angelik.sk

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska