Apríl 1, 2010 | In: Nezaradené, Reklama

Práca pre freelancerov

Ak ste freelancer tak sa určite niekedy trápite kde získať kontakty a prácu. Novinkou na Slovensku je nápad internetovej agentúry Krea.sk, ktorá ponúka možnosť privirobiť si práve freelancerom alebo menším firmám.

Momentálne je ich projekt prístupný pre HTML/CSS developerov, ale ako sa agentúra vyjadrila na Twitter a Facebook-u do budúcnosti sa počíta z jeho rozšírením aj pre ostatné pozície. Výhodou je, že projekt nie je určený len freelancerom ale aj menším firmám.

Podmienky spolupráce si vyžadujú možnosť fakturácie (teda živnosť alebo iná právna forma). Ale tú väčšina freelancerov spĺňa. Pre sprístupnenie portálu je potrebné sa zaregistrovať a úspešne vypracovať testovací projekt, ktorý overí Vaše schopnosti. Ak ste úspešne absolvovali testovací projekt je Vám okamžite spístupnený portál a môžete sa prihlasovať do projektov na ktorých by ste radi spolupracovali.

Na Slovensku dlhodobo chýba podobný projekt, a tak iniciatíva agentúry Krea sa dá hodnotiť len pozitívne. Uvidíme, akým tempom budú pribúdať aj iné pracovné príležitosti napríklad pre grafikov, marketérov ….

Čo tým získa Krea? Minimálne získa kontakty na šikovných freelancerov do budúcnosti a taktiež aj množstvo záujemcov o príležitosť v čase tak neobľúbených deadlajnov.

Takže, kto má záujem zaregistrujte sa na portál.

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

3 Responses to Práca pre freelancerov

Avatar

Agentúra Krea

Apríl 1st, 2010 at 8:48

RT @midraholding: Článok o projekte pre freelancerov z dielne @kreask http://midra.sk/nezaradene/praca-pre-freelancerov

Avatar

Midraholding

Apríl 1st, 2010 at 9:24

Nový článok na blogu. http://tinyurl.com/yj9bu5s

Avatar

Midraholding

Apríl 1st, 2010 at 9:36

Článok o projekte pre freelancerov z dielne @kreask http://midra.sk/nezaradene/praca-pre-freelancerov

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska