Október 17, 2010 | In: Nezaradené, Reklama

Prísť, dozvedieť sa a ušetriť

Na Slovensku sme si už nejako zvykli, že za všetko sa platí. Väčšina firiem Vám aj za základné informácie vystaví faktúru a Vám neostáva nič iné ako ju zaplatiť. Alebo máte možnosť 2, a to ísť na konferenciu. O tom, že aj konferencie sú predražené a nič sa na nich nedozviete, iba to, že každý prednášajúci propaguje svoju firmu vieme. Ale kde získať informácie a zadarmo?Stačí sa zúčastniť nejakého camp-u ako napríklad BarCamp, StartupCamp alebo novinkou v podaní CloudCamp-u.

CloudCamp ako sa uvádza na webe je prvá slovenská nekonferencia na témy virtualizácia, cloud computing,  infraštruktúra ako služba, softvér ako služba , platforma ako služba, server monitoring, bezpečnosť a mnoho ďalších súvisiacich tém.

O tom, že pôjde naozaj zaujímavú udalosť kde by ste určite nemali chýbať svedčia aj rečníci a ich témy.  Spomeniem napríklad Dannhoy Portwooda (websupport)  s prednáškou “CloudDesktop v praxi“ alebo Stanislava Tvarůžeka (innova) s prednáškou  “Úvod do Cloud Computing-u: kedy? ako? kto? prečo?” Zoznam rečníkov je ešte stále otvorený a teda ak máte čo povedať môžete sa so svojou prednáškou prihlásiť priamo na webe.

V prípade, že by ste sa radi zúčastnili tejto zaujímavej nekonferencie určite sa zaregistrujte čím skôr, aby sa Vám ušlo miesto. Registrácia prebieha priamo na webe.

A aby som nezabudol na najdôležitejšie, CloudCamp sa uskutoční 30. októbra o 17:00 hod. v Bare 21 Lounge ( Digital Park, Einsteinova, Bratislava).

CloudCamp pre nás pripravila Zuzana Urbanová, Petra Divékyová, Martin Maruša a ďalší spolupracovníci.  CloudCamp môže samozrejme sledovať aj cez Twitter alebo sa pridať na Facebook stránku.

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

3 Responses to Prísť, dozvedieť sa a ušetriť

Avatar

Michal Dragan

Október 17th, 2010 at 13:18

BLOG: Prísť, dozvedieť sa a ušetriť. Alebo inak, blíži sa @CloudCampSK http://tinyurl.com/33naqtb

Avatar

CloudCamp SK

Október 17th, 2010 at 13:23

RT @michaldragan: BLOG: Prísť, dozvedieť sa a ušetriť. Alebo inak, blíži sa @CloudCampSK http://tinyurl.com/33naqtb //vdaka!

Avatar

CloudCamp SK

Október 21st, 2010 at 9:21

Napísali o nás: @alian http://bit.ly/9eueu5 @michaldragan http://bit.ly/c8fXqb @inetsk http://bit.ly/a7jjdr @ITNEWSSK http://bit.ly/9dIPx7

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska