September 8, 2010 | In: Marketing, Nezaradené, Reklama

Skúšať nové produkty zadarmo?

Ak patríte ku skupine ľudí, ktorí radi skúšajú nové produkty, majú radi informácie o nových produktoch tak práve pre Vás bude vhodné, alebo dokonca nutné stať sa BuzzHunterom.    Ale ako sa stať BuzzHunterom? Stačí keď sa zaregistrujte na stránke buzzhunter.sk Odporúčam Vám vyplniť čo najviac informácií o Vás, aby Vam boli ponúknuté kampane ktoré Vás budú zaujímať. Firmy, ktoré využívajú BuzzHunter si vyberajú kandidátov do kampaní podľa svojich kritérií, takže v prípade nevyplnenia údajov by Vám mohla újsť zaujímavá kampaň. Chcete to risknúť? :)

Čo je to vlastne ten BuzzHunter a čo budete musieť urobiť? Nemusíte nič. BuzzHunter je marketingová spoločnosť, ktorá Vám prináša nové produkty alebo služby v jednotlivých kampaniach. Každá kompaň je limitovaná pre určitý počet ľudí, obsahuje popis kampane, info o produkte/službe a termín kampane. Ak Vás kampaň zaujala tak sa môžete pridať k ďalším BuzzHunterom.

Každá kampaň je iná, takže aj podmienky sa pri každej kampani menia. Ale v princípe ide o to, aby ste daný produkt/službu otestovali a v prípade, že budete spokojný šírili buzz (po slovensky šum) medzi svojimi priateľmi alebo prostredníctvom sociálnych médií alebo svojich blogov, atď.. Medze sa Vám nekladú :)

Ideálne je, ak po skončení kampane poskytnete aj feedback (spätnú väzbu). Následne ju web poskytne aj firme, vďaka ktorej ste sa dostali k produktom. Aj vďaka Vám sa môžu potom produkty alebo služby vylepšovať.

Vyskúšal som zatiaľ jednu kampaň a momentálne sa chystám aj druhú. Ale tá je trošku pracnejšia, takže asi až keď si nájdem čas.

V každom prípade Vám môžem BuzzHunter len odporúčať. získate zadarmo nové informácie, služby alebo produkty. A musíte uznať, že to len tak niekde na chodníku každý deň nenájdete. :D

P.S.  a keď teraz nad tým rozmýšlam, tak vlastne aj týmto článkom šírim buzz okolo projektu. Takže cieľ projektu u mňa vyšiel dokonale :)

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

4 Responses to Skúšať nové produkty zadarmo?

Avatar

Michal Dragan

September 8th, 2010 at 11:11

BLOG: Skúšať nové produkty zadarmo? Vďaka @Buzzhunter je to realita. http://tinyurl.com/buzzhunter

Avatar

Mladý Kreativec

September 8th, 2010 at 11:30

RT @michaldragan: BLOG: Skúšať nové produkty zadarmo? Vďaka @Buzzhunter je to realita. http://tinyurl.com/buzzhunter

Avatar

Buzzhunter

September 8th, 2010 at 11:32

Ďalší príspevok o našom projekte :) Ďakujeme
http://midra.sk/nezaradene/skusat-nove-produkty-zadarmo http://fb.me/ul08ZG20

Avatar

Juraj Suchán

September 9th, 2010 at 14:09

@michaldragan http://midra.sk/nezaradene/skusat-nove-produkty-zadarmo ja sa tam regnem az zmizne ta favikonka drupalu :))

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska