Apríl 2, 2011 | In: Nezaradené

Študenti neseďte na intráku a poďte k nám

Kedže to vyzerá, že v našom Coworkingovom centre bude hneď od začiatku pár voľných miest a nerád by som bol, keby sme sa museli pozerať na prázdne stoly rozhodol som sa dať príležitosť študentom.

Tým, že u nás v Chilli Business Solutions je už pár študentov na stáži som sa rozhodol podporiť študentov aj v Žiline. Väčšina študentov sa sťažuje, že by aj začala na niečom pracovať, ale vraj nemajú na to priestory, na internátoch robiť nemôžu lebo tam nemajú kľud – a množstvo ďalších “výhovoriek” prečo sa to nedá.

Preto dáme študentom v našom coworkingu študentom priestor a zadarmo. A tak už výhovorky prečo sa to nedá stratia zmysel. Budem naozaj so záujmom sledovať, koľkí študenti sa prihlásia. A ešte radšej budem, keď uvidím, že sa im začína dariť.

A teraz k samotným podmienkam pre študentov:

  • vstup do coworking officu zadarmo v určitých časoch
  • študent musí mať záujem pracovať na svojich projektoch, nie že sa tam príde hrať
  • bude dodržiavať pravidlá spoločného spolunažívania v coworkingu
  • bude mi dávať reporty ako sa mu darí (chcem to vedieť hlavne kvôli tomu, že by som ram videl rád študentov, ktorí budú napredovať a nie naopak)
  • to je asi všetko

Takže študenti zo Žiliny, už nemáte možnosť sa vyhovoriť na nevhodné podmienky. Dostanete priestor na prácu (či už prácu, alebo napríklad písanie diplomovky, bakalárky, atď) zadarmo. Tak prečo by ste to nevyužili? Tí, ktorí majú reálny záujem nech mi napíšu email na michal(at)chbs.sk

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

1 Response to Študenti neseďte na intráku a poďte k nám

Avatar

Mižu

December 16th, 2011 at 10:48

Neviem prečo som na tento článok natrafil až teraz. Tak či tak je to super nápad. Len tak ďalej … :)

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska