Máj 6, 2010 | In: Marketing, Nezaradené

TEDxBratislava s novou web stránkou a spustenou registráciou

Podujatie TEDxBratislava spustilo dnes novú web stránku a s tým spojenú registráciu účastníkov. Kapacitla divadla je obmedzená a do predaja sa dostalo len približne 200 lístkov. Ak sa chcete zúčastniť nezabudnite sa čím skôr zaregistrovať.

Cena vstupeniek sa pohybuje od štandardných 40 eur až po sponzorských 80 a 200 eur. Avšak chcete prispieť viac nič sa nestane a organizátori budú určite potešení. Zároveň si môžete objednať aj tričká s témou TEDxBratislava Myseľ dokorán v cene 12 eur. Dostupné sú všetky veľkosti tričiek.

Medzi rečníkmi sa objavia osobnosti ako Martin Beťko, Roman Baranovič a Juraj Platko, Vladimír Bužek ale aj množstvo ďalších. Profily rečníkov si môžete prezrieť na web stránke podujatia.

A už len základné informácie. Podujatie sa uskutoční 29. mája v priestoroch divadla Heineken Tower Stage, na nábreží Dunaja v blízkosti novovybudovaného centra Eurovea

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska