December 19, 2010 | In: Facebook, Reklama

Ako potešiť priateľov na Vianoce?

Rozmýšľate ako potešiť svojich priateľov na Vianoce a navyše ešte aj ušetriť? Ku vianočnej nálade už klasicky patria Vianočné pohľadnice a priania. Môžete ich poslať klasickou poštou, SMS-kou alebo emailom. 

UNICEF Slovensko pre Vás pripravil Vianočnú aplikáciu na Facebook-u vďaka ktorej môžete svojim priateľom na Facebook-u poslať Vašu vianočnú pohľadnicu s vinšom alebo prianím.

Ako známka, je použitá Vaša fotografia, ktorú si môžete nahrať z Vášho počítača, alebo si ju môžete nahrať a Vašich albumov na Facebook-u. Následne si môžete napísať svoj vinš alebo prianie pre svojich priateľov.

A aby ste to nemali komplikované, tak máte na výber 2 možnosti odoslania. Buď si pohľadnicu pridáte ako obrázok na svoju nástenke, ktorú potom uvidia všetci priatelia, alebo môžete zvoliť osobnú pohľadnicu, ktorú pošlete svojmu priateľovi priamo na jeho nástenku.

Ak chcete teda potešiť svojich priateľov vianočnou pohľadnicou, ktorá je mimochodom zadarmo :) určite vyskúšajte aplikáciu Pošli Vianočnú pohľadnicu na Facebook-u.  A nezabudnite sa stať fanúšikmi UNICEF Slovensko a pomôžte ju šíriť medzi vašich priateľov.

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska