December 15, 2010 | In: Reklama, Tlačové správy

Všetky zľavy na jednom mieste

Asi sa na Slovensku nenájde ani jedna osoba, ktorá by niekedy nevyužila zľavu. V poslednej dobe na Slovensku, ale aj v Českej Republike  zaznamenali boom zľavové weby. Tie sú založené práve na kolektívnom nakupovaní. 

Weby fungujú nasledovne: Na web stránke je ponúknutá zľava na určitý produkt alebo službu. Podmienkou na získanie zľavy je však kolektív. To znamená, že aby bola zľava aktivovaná je potrebný určitý počet osôb, ktorý danú službu využijú. Následne je zľava aktívna a zapojení ľudia ju môžu využiť.

Lenže, koho by to už len bavilo sledovať každý deň 30 podobných web stránok? Jeden deň sa nepozriete a potom zistíte, že Vám zľava utiekla. Preto je tu server SpecialnePonuky.sk ktorý denno-denne mapuje všetky zľavy so zľavových serverov, aby Vám ich mohol priniesť na jednom mieste.

Zľavy sa zobrazujú podľa aktuálnosti na hlavnej stránke, ale taktiež sú rozdelené aj podľa jednotlivých miest. Takže ak si chcete pozrieť iba Bratislavu, Košice alebo Žilinu nie je v tom problém. V ponuke sú samozrejme aj ďalšie mestá.

Ďalšou výhodou portálu je aj emailový spravodaj. V prípade, že sa Vám nechce navštevovať web, stačí zadať svoj email a zľavy prídu za Vami :) Na váš email. V nastavení si môžete zvoliť mestá o ktoré máte záujem a potom už len kontrolujte svoju emailovú schránku.

Takže ak chcete vedieť o všetkých zľavách založených na kolektívnom nakupovaní určite navštívte server SpecialnePonuky.sk , ktorý ich mapuje.

SpecialnePonuky.sk nájdete aj na Facebook-u.

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

5 Responses to Všetky zľavy na jednom mieste

Avatar

Michal Dragan

December 15th, 2010 at 14:04

Blog: Všetky zľavy na jednom mieste « Midra blog http://t.co/IjKKIfG

Avatar

dusan

Január 18th, 2011 at 8:41

Myslim, že http://www.vsetkykupony.sk je lepsia.

Avatar

Ivan

Jún 15th, 2011 at 14:05

Dusan, mne príde, že majú slabší dizajn zase, v dnešných podmienakch si myslim, že príliš nevyhovujú.. Skôr som zvedavý, kam sa až dostanú nový hráči, ako napr. http://www.slevin.sk/ Ten je dcérskym agregátorom Slevin.cz a ten je tuším tretím najväčším v ČR..

Avatar

Jana

September 1st, 2011 at 19:36

tak podla mna dobre na vsetky zlavy je http://www.tipnazlavy.sk/

Avatar

Ludka

August 4th, 2012 at 23:05

Zlavy pozeram uz dlho. Zatial najlepsie su podla mna zlavy.odpadnes.sk

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska