November 9, 2011 | In: Twitter

Twitter pridáva stream

Twitter konečne spustil slovenským užívateľom stream. Zahraniční ho mali už začiatkom augusta, kedy o tom písal aj Mashable. My na Slovensku sme si opäť museli počkať pár mesiacov, ale konečne sme sa dočkali a začal nabiehať aj nám. 

Twitter upravil niektoré funkcie a tak si budete môcť všimnúť, že vám pribudne karta s vašim užívateľským menom a karta “activity”.

Karta “vaše užívateľské meno” – v tejto karte uvidíte všetku aktivitu, ktorá sa týka vás. To znamená odpovede pre vás, nových followerov, retweety alebo keď niekto označí váš príspevok ako obľúbený. Retweety teraz neuvidíte ako v predchádzajúcej verzii, kde ste si mohli pozrieť príspevky od posledne pridaného, ale podľa toho ako ich užívatelia retweetnu.  Ak chcete vidieť len príspevky, kde ste spomenutý,  tak stačí keď zaškrtnete položku “Show mentions only “, následne sa vám ostatné informácie schovajú.

 

V karte “activity” zas uvidíte všetko čo sa týka vašich followerov. Môžete si pozrieť koho začali sledovať , ktoré tweety označili ako obľúbené. Teda, môžeme to porovnať s News Feedom na Facebook-u, ktorý funguje zhruba podobne.

Nabehli vám už nové karty, alebo ešte nie? A čo vravíte na túto zmenu?

 

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

1 Response to Twitter pridáva stream

Avatar

Nový Twitter | Midra blog

December 9th, 2011 at 11:49

[...] keď niekto označil váš príspevok ako obľúbený. O tejto zmene som sa zmienil v článku Twitter pridáva stream. Máte možnosť si vybrať, či chcete pozerať všetky interakcie, alebo len [...]

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska