Jún 20, 2010 | In: Facebook

Ako zablokovať otravné aplikácie na FB?

Dnes som sa opäť presvedčil, že niektoré aplikácie na Facebook-u sa šíria ako spam a užívatelia namiesto toho, aby ich zablokovali sa sťažujú na statusoch alebo v komentároch. Príčinou je niekedy aj to, že nevedia ako aplikáciu zablokovať. Takže dnes jednoduchý návod.

Stačí jednoducho kliknúť na link, ako keby ste chceli vstúpiť do aplikácie. Následne ste presmerovaný na aplikáciu, kde sa posuňte úplne dole. Vľavo dole v roho by ste mali zazrieť názov aplikácie. Kliknite na ňu a budete presmerovaný na profilovú stránku aplikácie. Tu si môžete prezrieť koľko ľudí ju používa, koľko má fanúšikov ale aj napríklad recenzie. Ale najdôležitejšie je, že si ju tu môžete zablokovať. Pod profilovým obrázkom aplikácie je v 3 riadku “blokovať aplikáciu”. Kliknite na to a potvrďte. Týmto je aplikácia zablokovaná a nebude mať možnosť prispievať na nástenku.

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

3 Responses to Ako zablokovať otravné aplikácie na FB?

Avatar

Michal Dragan

Jún 20th, 2010 at 14:14

Blog: Ako zablokovať otravné aplikácie na FB? http://tinyurl.com/33rmgfu

Avatar

diffside

Jún 20th, 2010 at 17:08

Avatar

Smith

Jún 20th, 2010 at 17:20

To je dobré ale len pokiaľ nechceš vidieť na nástenke výsledky kvízov a aplikácii. Bohužial sa v poslednej dobe vymýšlajú aps, ktoré pridávajú komentáre pod Tvojim menom iným Tvojim priatľom a na to FBpurity nestačí.

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska