Október 23, 2010 | In: Nezaradené

Internetový marketing – ako spropagovať svoje podnikanie (pre MSP)

V spolupráci s Národnou agentúrou pre rozvoj malého a stredného podnikanie sa 11. novembra uskutoční seminár ohľadom Internetového marketingu. Prvý seminár bude na tému ako spropagovať svoje podnikanie. V prípade úspechu prvého semináru budú následne pokračovať ďalšie semináre.Seminár je určený pre malých a stredných podnikateľov a je pre nich zadarmo. Registrovať sa treba do 5. novembra. Viac informácií ako sa zaregistrovať nájdete na webe NADSME. Seminár budem viesť ja osobne :)

Predbežný program:

9:00 –   9:30 Prezentácia siete Enterprise Europe Network (Oľga Némethová, NARMSP)

9:30 – 11:30 Prezentácia p. Michala Dragana (Chilli Business Solutions)

Čo je to web stránka; ako funguje; ake výhody Vaá môže priniesť; ako si ju vytvoriť;  akých chýb sa vyvarovať; ako komunikovať s grafikmi, programátormi – rady a tipy; testovanie web stránky;  používané technológie HTML, xHTML, CSS, PHP, ASP,.NET, JavaScript (aký je medzi nimi rozdiel, výhody a nevýhody);  platené redakčné systémy; bezplatné nástroje na výrobu web stránky

11:30 – 12:00 Prestávka s občerstvením

12:00 –13:00 pokračovanie prezentácie

Čo je to doména, aké sú možnosti, vhodný výber doménového mena; Webhosting – výber vhodného webhostingu, aké sú možnosti na SR; základy internetového marketingu (čo to je, ako sa robí, možnosti atď..)

13: 00 –14:00 Otázky a diskusia

Enterprise Europe Network

Od februára 2008 poskytuje iniciatíva Európskej komisie Enterprise Europe Network podnikateľom komplexné a ľahko dostupné poradenstvo a podporu v oblasti podnikania, inovácií a výskumu. Sieť združuje vyše 600 organizácií so 4 000 skúsenými profesionálmi, ktorí poskytujú svoje služby v takmer 40 krajinách. Projekt je spolufinancovaný Európskou komisiou.

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

2 Responses to Internetový marketing – ako spropagovať svoje podnikanie (pre MSP)

Avatar

kat

November 1st, 2010 at 23:26

dik za tip :)

Avatar

Smith

November 2nd, 2010 at 18:58

nie je za čo :) tento termín je už však obsadený :(

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska