September 17, 2012 | In: Podujatia&akcie

New Vision in HR 2012

Zaujíma vás ako motivovať zamestnancov a ako si zabezpečiť ich lojalitu? Hľadáte absolventov, ale neviete, ako si vybrať tých správnych, ktorí vhodne doplnia váš tím? Práve pre vás je určená konferencia New Vision in HR 2012, na ktorej sa dozviete aj to, ako sa využívajú sociálne média v HR. 

Konferencia sa uskutoční už túto stredu (19.septembra 2012) v Bratislave, pričom organizátori pripravili aj online stream pre tých, ktorí sa konferencie nemôžu zúčastniť osobne.  Prostredníctvom neho sa môžete konferencie zúčastniť z miesta, ktoré je pohodlné pre vás a pritom sa zapojiť do diskusie, ako keby ste boli priamo na mieste. Budete mať možnosť položiť otázky (na ktoré dostanete samozrejme aj odpovede), alebo si stiahnuť si materiály.

Program a prednášajúci sú zárukou výborného obsahu. Okrem rečníkov zo Slovenska vystúpia na konferencii aj zaujímaví hostia zo zahraničia, ako napríklad Filipe Carrera (couch z Portugalska), ktorý bude rozprávať o roli sociálnych sietí, následne vystúpi Gerry Griffin (Skill-Pill M-learning z UK) s jeho prednáškou o tom, že učenie sa stáva službou.

Zaujímavá bude aj panelová diskusia na tému Sociálne média v HR, na ktorú sa osobne  veľmi teším. Zameraná bude hlavne na to, či je etické využívať sociálne média v HR a do akej miery. Dozvieme sa teda, ako personalisti a v akej miere ich využívajú pri svojej práci, čo je pre nich ešte prijateľné a čo už nie.

Workshopy sú už pravidelnou súčasťou programu konferencie a tento rok sú pre účastníkov pripravené rovno tri. Prvý workshop bude zameraný na tému NeuroLeadership a koučing, druhý workshop bude vedený v angličtine pod vedením Jany Chynoradskej a tretí workshop bude viesť Stewart Desson, ktorý bude zameraný na Lumina Learning. Budete mať možnosť otestovať sa a následne požiadať aj o konzultáciu výsledkov.

Aj keď to podľa zloženia účastníkov vyzerá skôr na ľudí z HR, určite by som konferenciu odporúčal aj majiteľom firiem, ktorí sa môžu dozvedieť zaujímavé informácie, ktoré im pomôžu vybudovať skvelý tím. Bez ľudí nie je totiž žiadna firma a práve ľudia sú kľúčovou “surovinou” pre chod firmy.

Na web stránke konferencie nájdete celý program, profily prednášajúcich, ale aj zoznam účastníkov. Konferencie sa idem zúčastniť aj ja, takže môžete čakať krátke reporty na mojich kontách na sociálnych sieťach.

Video pozvánka organizátorov konferencie:

 

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska