September 10, 2012 | In: Podujatia&akcie, Tlačové správy

Naučte sa prezentovať od najlepších v Silicon Valley

V poslednom čase v Bratislave o kvalitné podujatia nie je núdza. Jedným z takýchto podujatí je aj prednáška Nathana Golda, amerického trénera prezentačných zručností, ktorý vďaka Neulogy 17. septembra navštívi Slovensko.

Počas dňa Nathan Gold absolvuje niekoľko súkromných workshopov pre inovatívne projekty v Neulogy a The Spot, a večer o 18:00 sa podelí o svoje techniky a skúsenosti počas verejnej prednášky v Aule Dionýza Ilkoviča na STU, Mýtna 36 v Bratislave.

Účastníci tohto podujatia sa naučia ako zaujať publikum v priebehu tridsiatich sekúnd a akým chybám sa vyhnúť, aby ste nestratili jeho pozornosť. O tom, že sa určite oplatí prísť sa môžete presvedčiť na Nathanovej stránke democoach.com, kde si máte možnosť zdarma pozrieť niektoré z jeho videí. Počas svojej kariéry pracoval pre malé, ale aj veľké firmy ako napríklad: Glue Networks, Bill.com, Education.com, U3, SanDisk, Symbol Technologies, Nokia, ktoré učil ako na dizajn, správny scenár a vytvoriť presvedčivé a nezabudnuteľné prezentácie.

 

Prednáška je v angličtine a vstup zdarma. Organizátorom podujatia je spoločnosť Neulogy, a.s.

Prihlásiť na prednášku sa môžete na nasledovnej stránke.

Prečítajte si: Agentúra Roko: Nemôžeme dovoliť zahrávať sa s dôverou klienta

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska