November 11, 2011 | In: Novinky

Nainštalujte si web na jedno kliknutie

Spoločnosť Active24  nedávno spustila pre svojich hostingových klientov celkom zaujímavú a veľmi žiadanú službu. Je ňou možnosť jednoduchej inštalácie najpopulárnejších aplikácií na váš webhosting.

Takzvaný One click installer zahŕňa napríklad redakčné systémy ako Joomla, či Drupal. S blogovacích systémov je tu zastúpený jeden z najpopulárnejších systémov súčasnosti WordPress. Pre prevádzkovanie fóra tu je phpBB a  pre eshopy osCommerce. Systémy sú ponúkané samozrejme vždy v aktuálnej verzii.

A ako sa k inštalátoru dostanete ? Veľmi jednoducho. Stačí ak sa prihlásite do Zákazníckeho centra a kliknete na detailné informácie o vašom serveri. Úplne na spodu nájdete položku Inštalácia jedným kliknutím. Potom môžete veselo bez obáv inštalovať.

 

A teraz k podmienkam využitia Inštalácie jedným kliknutím je webhosting u ACTIVE 24 s týmito parametrami:

  • operačný systém Linux
  • PHP
  • diskový priestor s minimálnou veľkosťou 150 MB
  • databáza MySQL
  • DNS u ACTIVE24
Viac informácií nájdete na web stránke Active24

Tak čo páči sa vám takáto možnosť jednoduchej inštalácie? Myslím že hlavne tým menej skúseným užívateľom (ako aj mne :) ) to veľmi pomôže k rýchlemu spusteniu svojho webu či blogu alebo fóra.

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

1 Response to Nainštalujte si web na jedno kliknutie

Avatar

Muro

November 12th, 2011 at 13:01

Active24 patri na Slovensku urcite k TOP web providerom a zvazovl som ich pri zakladani svojho blogu. No nakoniec som sa rozhodol pre websupport, ktory uz v tom case ponukal instalaciu wordpressu na jedno kliknutie.

Dakujem za info.

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska