Máj 11, 2011 | In: Facebook

Označte si na stránkach svoje produkty

Aby tých noviniek na dnes nebolo málo, tak Facebook dnes predstavil ešte jednu. Ak ste si zvykli, že na fotkách označujete len priateľov, tak od dnes už môžete označiť aj stránky.

Navyše na to, aby ste mohli označiť stránku na fotografiách nemusíte byť jej fanúšikom. Označovanie pôjde aj nefanúšikom danej stránky. Má to však zatiaľ aj zlú stránku, zatiaľ je možné označovať len stránky, ktoré sú zaradené v sekcii Značky & Produkty alebo osobnosti. Iné stránky zatiaľ nie, aj keď FB informoval, že pracuje aj na ostatných.

V prípade, že užívateľ v súkromí nastaví, aby boli fotky verejné tak sa daná označená fotka pridá aj medzi  Vaše fotky na stránke. Ak však užívateľ má nastavené prísne súkromie, tak ju neuvidíte.

Vy ako administrátori, zas máte možnosť zablokovať užívateľom označovanie na fotkách. Ale ktorá firma by to už robila, že? :) V prípade, že by ste však chceli tak : Upraviť informácie – Spravovať povolenia – Používatelia môžu pridávať fotky (nezaškrtávajte).

V každom prípade, hlavne pre známejšie firmy to zas môže byť krok ako sa rozšíriť medzi užívateľov, ktorí nie sú medzi fanúšikmi. A čo Vy? Myslíte, že ľudia budú “tagovať” aj stránky vo svojich fotkách?

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska