Máj 11, 2011 | In: Facebook

Upozornenia na aktivitu fanúšikov na jednom mieste

Dnes sme na našej stránke na Facebook-u informovali, že Facebook upravil zobrazovanie noviniek. Tie je možné teraz rozkliknúť v pravej časti Vašej Facebook stránky. Následne Veronika Pizano napísala, že by bolo dobré keby Facebook pripravil riešenie, kde by ste mohli sledovať upozornenia zo všetkých Vašich Facebook stránok.

Momentálne zobrazovanie upozornení vyzerá nasledovne.

V pravej časti vidíte upozornenia a po rozkliknutí uvidíte tie najnovšie. V prípade, že používate možnosť, že na stránke vystupujete pod svojim skutočným menom a na prispievanie pod menom stránky sa musíte prihlásiť je to pre Vás určite dobrá správa. Upozornenia totiž vidíte aj vtedy, keď na stránku prídete pod svojim menom a nemusíte sa prihlasovať ako stránka.

Čo sa však týka nejakého miesta, kde by sa Vám zobrazovali upozornenia zo všetkých Vašich stránok na Facebook-u tam to bolo horšie. Nič také totiž doteraz nebolo. Mohli ste samozrejme odoberať RSS s upozorneniami a sledovať to tak, ale to bolo dosť pracné.  Dnes však Facebook predstavil aj ďalšiu novinku. Do ľavého panelu v navigácii, pridal položku “stránky”.

Takto máte neustále prehľad ak niekde pribudne nová aktivita. Po kliknutí na stránky ste presmerovaný na zoznam Vašich stránok, kde ste administrátor. Stránky sú zoradené od najväčších po najmenšie čo sa počtu fanúšikov týky. V zozname pri každej stránke vidíte:

  • kedy ste na nej boli naposledy aktívny
  • počet fanúšikov
  • denne aktívny fanúšikovia
  • samotné nové upozornenie (opäť možnosť rozkliknúť)
  • prechod na štatistiky
  • možnosť prepnúť sa a používať ako stránka

Celkovo to uľahčí prácu hlavne tým administrátorom, ktorí majú na starosti viac Facebook stránok a doteraz to museli všetko manuálne sledovať, prípadne sa ešte prihlasovať aj ako stránka.

Facebook dnes predstavil aj ďalšiu novinku – možnosť označiť na fotkách aj stránky.

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

1 Response to Upozornenia na aktivitu fanúšikov na jednom mieste

Avatar

Milan Rybovič

Máj 26th, 2011 at 13:50

No zbohom aký herec na tích fotkách :D :D :D

Dobrý článok :)

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska