Jún 26, 2011 | In: Nezaradené

Coworking zadarmo :)

Píše mi celkom dosť záujemcov, že by mali záujem o coworking, ale nevedia či je pre nich vhodný alebo sa boja, že by kúpili mačku vo vreci. Preto som sa rozhodol pripraviť pre nerozhodnutých špeciálnu akciu :)

Od 10.7. môže ktokoľvek prísť a na 1 týždeň si vyskúšať coworking zadarmo*. Jedinou podmienkou je, aby sa uchádzač ozval dopredu, aby sa nestalo, že zrazu nebudem mať kde ľudí umiestniť. Takže stačí keď sa mi ozvete na michal(at)chbs.sk s dostatočným predstihom a ak bude v danom období coworking voľný, tak môžete prísť.

Je to naozaj zadarmo? Áno je. Ak sa nám po 1 týždni rozhodnete prispieť, tak sa určite nenahnevám. Ale nie je to podmienkou. Takže je to naozaj zdarma. Príďte a vyskúšajte si pracovať v coworkingu aj vy a uvidíte či je pre vás tento priestor vhodný alebo nie. Pravdepodobne sa k nám presťahuje aj redakcia portálu MojAndroid.sk, ktorá tu bude testovať rôzne produkty. Takže budete mať možnosť vidieť na vlastné oči a vyskúšať si aj vy :)

Postupne začíname v coworkingu robiť aj rôzne akcie. Martin Adamek už tento utorok 28.6. pripravuje stretnutie pre Android vývojárov. Stretnutie je vhodné aj pre úplných začiatočníkov, takže môžete prísť. Stretnutie je zadarmo :) Viac informácií nájdete na FB udalosti.

Budúci týždeň (4.7) sa za uskutoční po dlhšej prestávke ChillyIdeas. Ide o stretnutie určené pre všetkých, ktorí sa pohybujú na internete. Či už ide o vývojárov, marketérov, grafikov, mudrlantov – proste pre všetkých. Takže všetci ste vítaní.

Postupne sa budem snažiť prinášať do coworkingu aj ďalšie zaujímavé akcie. Ak máte nápad alebo by ste chceli nejakú akciu u nás zrealizovať, tak opäť môžete písať email na michal(at)chbs.sk.  Ak to bude v rámci možností coworkingu, tak ju určite s radosťou zrealizujeme.

*Akcia je zatiaľ na dobu neurčitú. Vyhradzujem si však právo niektorých uchádzačov neprijať.

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

1 Response to Coworking zadarmo :)

Avatar

Whiter

Jún 26th, 2011 at 22:10

Mal by som ťa prísť konečne pozrieť :)

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska