Máj 26, 2011 | In: Nezaradené

Som študent programátor a chcem platenú stáž

Včera som na blogu publikoval článok o študentoch, ktorí majú vždy množstvo výhovoriek na to, aby nemuseli ísť na stáž. Dnes tu je však niečo pre tých, ktorí chcú ísť. Konkrétne ide 2 ponuky.

Takže ak si programátor, máš skúsenosti vývojom webových aplikácii a ovládaš  Python/Django,  JavaScript, SS,  AJAX,  Linux a Git tak sa prihlás na Gista Open Summer 2011. Okrem cenných skúseností získaš aj platenú letnú stáž.

Ak budeš medzi najlepšími a firma si Ťa vyberie tak získaš minimálne 400 éčiek za mesiac, čo je celkom zaujímavá sumička na vylepšenie študentského rozpočtu. A čo je ešte lepšie, môžeš získať možnosť pracovať aj na ďalších projektoch, prípadne získať stabilné pracovné miesto. (to je to čo som písal, firma si Vás vychová a radšej uprednostní potom Vás ako niekoho nového).

Viac informácii získate na ich webe.

Druhá ponuka je od jednej z najúspešnejších slovenských agentúr v oblasti online marketingu. Do MUW Digital hľadajú programátora.  Viac informácií o ponuke nájdete v ich inzeráte :) Ak máte otázky tak píšte Radovanovi, teda ak máte konto na Twitteri :) Ak nie, tak si ho pekne založte :)

Určite sa im ozvite. Ak sa ozvete, ale nevyberú Vás tak napíšte do komentárov. Jeden z Vás dostane cenu útechy vo forme knižky Rozbehni sa od Juraja Kováča. Aj keď je kniha primárne určená skôr pre ľudí, ktorí chcú rozbehnúť svoj vlastný biznis, tak môže byť nápomocná všetkým, ktorí sa chcú rozbehnúť. Trebárs aj na stáži :)

Good luck :)

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska