Júl 4, 2011 | In: Nezaradené

Hľadáte si stáž? Už nemusíte ;)

Postupne sa snažím nahovárať klientov, respektíve ich presviedčať, že sa oplatí investovať do študentov. A to tak, aby vás zobrali na stáž. U niektorých klientov to nejde, ale dnes sa našiel jeden, ktorý súhlasil a tak môžem zverejniť ponuku na stáž :)

Shirtinator sa rozhodol dať príležitosť talentovaným a kreatívnym študentom, ktorých by rád prijal k sebe. Ale rovno k veci, nebudem sa tu dlho rozpisovať a dám hneď stručný návod ako získať miesto.

1. čekni si  web Shirtinator a zisti čo všetko robia

2. otvor mailového klienta a naťukaj tam michal@chbs.sk s predmetom “Najkreatívnejší a najtalentovanejší študent pod slnkom”

3. cévečko pekne z plochy premiestni do koša, nie že ho priložíš ako prílohu. Ak máš referencie tak ich stačí napísať do mailu, prípadne ich daj ako prílohu.

4. Vymysli návrh na jedno tričko. Nemusíš ho graficky spracovať. Stačí keď pár vetami napíšeš nápad na tričko.Napríklad: bol by tam taký a taký obrázok a zabil by som to ešte týmto textom “išla ovca po púšti a spadol na ňu klavír…”

5. Klikni na odoslať :)

Ak si myslíš, že to tým končí tak si na omyle. Teraz len začína zábava :)

Následne vyberiem tých najlepších, ktorí postúpia do druhého kola, kde už bude rozhodovať aj zástupca Shirtinatora. Vybraní následne získajú stáž v Shirtinatore. A rozhodne to nebude nuda. :)

Čo sa týka odmeny za stáž, tá bude predmetom dohody s každým stážistom.

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska