Jún 3, 2011 | In: Nezaradené

Koľko kníh prečítate?

V stredu sme dostali do Coworkingu v Žiline pár kníh od kníhkupectva  Martinus.sk Niektorým sa výber samozrejme nemusí páčiť, kedže som jednotlivé tituly vyberal ja :)


Ale to nie je pointou tohto blogpostu. Včera som bol v Brne, a kedže cesta pár hodín trvá tak som si na cestu zobral knihu Chudý Honza, bohatý John od Johna Vanharu (moja recenzia), Knihu som dočítal tak pol hodinku pred príchodom do Brna a vtedy som sa zamyslel, že som za posledné 2 roky prečítal maximálne 5 kníh. To je naozaj málo. Dal som si teda predsavzatie, že každý týždeň prečítam jednu knihu.

Vždy po prečítaní tu napíšem recenziu na daný titul. Ak tu prídete a nebude tu za týždeň žiadna recenzia na nejakú knihu tak mi napíšte. Odporúčam verejne (FB, Twitter, atď.) nech sa potom poriadne zahanbím :) Dúfam, že sa mi to bude dariť dodržiavať a nájdem si na čítanie čas.

A čo Vy? Koľko kníh ročne prečítate?

Koľko kníh ročne prečítate? (Tlačené + elektronické)

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

8 Responses to Koľko kníh prečítate?

Avatar

VladoPt

Jún 3rd, 2011 at 18:05

Tento rok som prečítal iba to čo ty a som na tom rovnako ako ty. Čítam len tlačené knihy a asi to tak aj ostane. Nechce sa čumeť do ďalšieho monitora. Do Brna si cestoval spojom alebo si bol spolujazdec, že si mal čas na prečítanie?

Avatar

Riso

Jún 3rd, 2011 at 18:07

super iniciativa, neviem ci ti to pojde s jednou tyzdenne ale ak mas cas a odhodlanie tak hej :) nieco taketo planujem spravit aj ja na svojom blogu (este nie je online) a z tych knih co tam mas mozem odporucit toho jarvisa brutalna kniha, to je must read pre kohokolvek co ma v dnesnej dobe docinenia s webom… na godina sa chystam ale co som od neho zatial cital tak je to tiez paradny mozog… tesim sa na recenzie :)

Avatar

Smith

Jún 3rd, 2011 at 18:39

@VladoPt išiel som autobusom, tak som mal času na čítanie dosť :) Ja som na tom podobne, ak čítať tak tlačené.

@Riso dúfam že mi to aj vydrží. Ale spravím preto, čo najviac. Navyše pár hodín do týždňa ma nezabijú a berem to ako investíciu do seba. Tie knihy na fotke teraz pôjdu raz za radom :)

Btw: už som začal. Hneď som napísal prvú recenziu :)

Avatar

Spyros

Jún 4th, 2011 at 6:46

Dal si tu verejny zavazok. To som uz niekde cital. Je to slusny motivacny faktor.

Avatar

Branislav Dudas

Jún 4th, 2011 at 8:06

Pekne, teším sa na recenzie – snáď niečo poradíš :) Boli časy, keď som prečítal ročne tak sto kníh, teraz som rád za 50…

Avatar

Danka

Jún 4th, 2011 at 10:22

Práve som jednu dočítanú odložila…trvalo mi to dosť dlho…379 strán za týždeň….ale to preto, že sa práca nakopila. Inak som čistý knihomoľ :)

A viete čo???? Ešte týždeň a bude nový Dominik Dán…. to zas bude nočná služba,heh. Do rána ju zhltnem. Už ju mám objednanú od Marca :))))

Avatar

Lukas

Jún 4th, 2011 at 20:29

Keď čítam knihy tak len odborné a len tlačené. Tiež sa mi nechce čumieť do monitora ďalšie hodiny a navyše rád čítam na chate, v buse a podobne kde NB nevláčim.

Avatar

alaRa

Jún 7th, 2011 at 8:43

Pozerám na knihy, že tam máš marketing, to je aj môj odbor, ale ešte zostávam pri klasike ako Kotler. Inak od odborných vecí si dávam teraz pauzu.
V rámci relaxu zbieram Reader´s digest, po tri eura mam asi všetky zbierky po 4 knihy. Preto ma nemajú radi v antikvariáte, už sa na mňa posledne aj predavač mračil, čo mračil, odvrkoval, lebo mu zostala prázdna polička. (1 ruksak a dve plné igelitky). Mám aj napísané recenzie, ale potom ma to prestalo baviť.
No a tie nešťastné posťahované tituly, aj keď v rámci šetrenia domáceho rozpočtu snaha bola veľká, to sa na tom monitore nedá, vnímam informáciu, že čítam a vôbec nevnímam dej, celé je to neosobné. Bodka.
A recenziám zdar. Aj radám, samozrejme…

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska