Júl 18, 2011 | In: Nezaradené

Za záverečnú prácu získaj 800 euri

Asociácia internetových médií vyhlásila už druhý ročník  študentskej súťaže o najlepšiu záverečnú prácu na tému Internet ako médium. Výhry sú naozaj lákavé na to, aby ste si dali na svojej práci záležať. Výherca získa cash 800 eur, druhý v poradí 400 eur a tretí získava na svoj účet 200 eur.

Pre zapojenie do súťaže je potrebné, aby práca bola napísaná v slovenčine, češtine alebo anglickom jazyku. Ďalšou podmienkou je, aby išlo o záverečnú prácu, ktorú študent obhájil na vysokej škole alebo univerzite. Záverečná práca sa tématicky týka internetu ako médiá, jeho možností pre sprostredkovanie informácií, ako nástroja na komunikáciu, ako reklamného média a ako nástroja marketingového výskumu. Téma sa tiež môže týkať nástrojov marketingu využívaných v prostredí internetu.

Na web stránke môžete nájsť aj práce z minulého ročníka, ktoré sa umiestnili na prvých troch miestach. Takže si môžete subjektívne porovnať, či je vaša práca dobrá, alebo by ste u radšej mali prerobiť.
Cieľom súťaže však nie je, aby ste napísali čo najlepšiu prácu len kvôli výhre. Cieľom súťaže je podporiť vaše  skúmanie problematiky internetu ako média a motivovať vás tak k záujmu o hľadanie inovatívnych riešení a nových prístupov v tejto oblasti.

Viac informácií získate na webe, alebo na emailovej adrese studentska.sutaz@aimsr.sk

P.S.  práce môžete posielať aj mne. Rád si ich prečítam.

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska