December 8, 2010 | In: Nezaradené

Pochváľte sa!

Kedže som prekročil hranicu 100 článkov na blogu rozhodol som sa vrátiť spät a pozrieť sa na články, ktoré som napísal. A prečo? Chcel som spätne ohodnotiť 5 najlepších článkov, 5 najhorších a 5 najčítanejších článkov za celú históriu od kedy môj blog funguje. 

Takže najskôr 5 najhorších, o ktorých rozmýšlam na čo som ich vlastne písal.

  1. Vtip o pokeci. To som ako blog post určite dávať nemusel.
  2. Ministerstvá na Facebook-u. V článku som si zobral ako prídklad ministerstvo a trošku som rýpal. O politike je lepšie nepísať.
  3. O MS vo futbale a slovenských futbalistoch. A menší útok na novinárov :)
  4. O tom, že si čas.sk vypýtal odo mna vyjadrenie ohľadom vulgarizmov na FB. Ach ten bulvár :)
  5. Ćlánok o nevydarenom virále, ktorý však nakoniec bol vydarený. Majiteľ eshopu sa dostal do hlavných správ na Markíze. Trošku som mu krivdil, ale aj tak si stojím za svojim, že ten virál sa mi nepáčil.

A nasleduje 5 najlepších o ktorých si myslím, že stáli za to.

  1. Email marketing po slovensky – článok, kde som opísal praktiky jednej nemenovanej firmy a ich možnosti posielať reklamné emaily.
  2. Pokračovanie článku o email marketingu. Vďaka článku sa o danej firmy dozvedeli aj portály, ktorým daná firma vykrádala databázy a firma následne tieto DB stiahla z ponuky.
  3. Psychológia a reklama. Pri tomto článku ma najviac mrzí, že som nepokračoval ďalšími článkami :(
  4. Politické strany a ich propagácia na sociálnych sieťach. V článku som sa pozrel na to, ako sa politické strany propagujú na sociálnych sieťach.
  5. A ako posledný, tak to bol môj sociálny experiment na priateľoch. Zahral som sa na mimozemšťana a oslavoval som narodeniny 2 krát v roku :)

A čo sa týka tých najčítanejších. Tie vidíte v pravom sidebare. Nebudem ich tu písať, náhodu sa situácia a čítanosť zmení a mne sa to nebude chcieť aktualizovať :) Ale na prvom mieste sú smajlíky na FB. To bol môj prvý “SEO” článok od ktorého som čakal, že bude prinášať stálu návštevnosť. A aj sa mu to darí. Jediné prekvapenie v zozname je psychológia a reklama, čo som nečakal.

A čo Vy? Aké sú Vaše najlepšie a najhoršie články? Napíšte blog post a pochváľte sa aj Vy. Budem rád ak mi do komentárov potom vložíte link na Váš článok.  Rád si ho prečítam.

pošli na vybrali.sme.sk Páčil sa ti článok? Tak ho pošli, alebo mu pridaj hlas na vybrali.sme.sk

3 Responses to Pochváľte sa!

Avatar

Michal Dragan

December 8th, 2010 at 16:16

Blog: Menšia reakapitulácia. 5 nalepších a 5 najhorších článkov na mojom blogu http://tinyurl.com/3x8c398 A ako ste na tom Vy? Pochváľte sa

Avatar

VladoPt

December 8th, 2010 at 18:17

Pekne si sám seba zhodnotil. Do komentára pridávam svoj naj článok http://vladopt.com/skladanie-pc/, prajem príjemné čítanie :-)

Avatar

Smith

December 8th, 2010 at 18:25

no pekne :) si sa nejak rozpísal :D

Comment Form

O mne

Marketér, lektor, bloger, mudrlant a zanietenec do Facebooku. Články na tomto blogu vyjadrujú moje osobné postoje. Kontakt: michal(at)chbs.sk

Zaujímavé odkazy

Využívate bartrový obchod? Zaregistrujte sa na Bartrujeme a pridajte sa ku firmám, ktoré majú záujem o bartrový obchod.

Najnovšie komentáre

skuska